DÖNEM BAŞKANI

Rtn. Osman ERSOY & Demet
             2015-2016
     Dönem Başkanı & Eşi

DUYURU...


 

 

29 Haziran 2016 Çarşamba günü, saat 20.00’da Antalya’nın sıcak akşamında eşli olarak değerli dostlarımızla, serin bir iftar yemeğinde “Arkadaş Alabalık Restaurant”ta birlikte olabilmek dileğiyle.

 TOPLANTI BİLGİLERİ

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 19:00

Toplantı Yeri : Rixos Downtown
                             Otel


BAŞKANDAN MESAJLAR

Haziran 2016 Mesajı

Mayıs 2016 Mesajı

Nisan 2016 Mesajı

Mart 2016 Mesajı

Şubat 2016 Mesajı

Ocak 2016 Mesajı

Aralık 2015 Mesajı

Kasım 2015 Mesajı

Ekim 2015 Mesajı

Eylül 2015 Mesajı

Ağustos 2015 Mesajı

Temmuz 2015 Mesajı

» 2012 Yılı Mesajları

» 2011 Yılı Mesajları

GERÇEKLEŞTİRDİKLERİMİZ

FAYDALI LİNKLER

10.08.11 09:38 zaman: 5 yrs

İŞYERİ ZİYARETİMİZİ PROLIFE FAMILY WELNESS & FITNESS CLUB KONYAALTI ŞUBESİ' NE YAPTIK.

 

10.08.2011 günü olağan toplantımız işyeri ziyareti olarak Prolife Family Welness & Fitness Club Konyaaltı Şubesine gerçekleştirdik. Dönem Başkanımız Rtn.Özcan KALAYCI  Komite başkanlarımızla bir ön toplantı yaparak uygulamakta olduğumuz projelerimizle ilgili olarak bilgi aldı.

203∕9 sayılı olağan toplantımız Dönem Başkanı Rtn.Özcan KALAYCI’nın açılış konuşmasıyla başladıktan sonra, sözü Prolife Family Welness & Fitness Club Konyaaltı Şubesi sahibi Celal Güzel’e verdi.  Düşüncelerini bizimle paylaşan Sn. Güzel standartların üstünde hizmet anlayışının olduğunu, Sosyal ve sportif açıdan büyük bir vizyonla yola çıktıklarını söyledi. Burada insanlara spor kültürü oluşturmalarında yardımcı olduklarını ve sporu bir yaşam biçimi olarak üyelerine sunduklarını belirtti. Günde en az bir saat spor yapılması gerektiğini söyleyen Güzel, bizim gibi sivil toplum örgütlerinin verdiği destekten dolayı mutlu olduğunu ve ancak bu şekilde toplumun bilinçlendirilebileceğini söyledi. Dönem Başkanımız Rtn. Özcan KALAYCI Prolife kurumsal kimliği altında Antalya’ya vermiş oldukları hizmetlerden dolayı Celal Bey’e çok teşekkür etti. Aynı zamanda Celal Bey’in geçmişte de kulübümüzün bir çok projesinin destekçisi olduğunu, kendisi gibi rotary felsefesini özümsemiş bir dostumuz olduğu için mutluluk duyduğunu belirtti. 

Sayın Celal Güzel’e Antalya’mıza bu kadar güzel bir tesis kazandırdığı ve İşyeri gezisi sırasında değerli bilgilerini bizimle paylaşmak suretiyle kulübümüze ve amaçlarımıza gösterdiği ilgi için Dönem Başkanı Rtn.Özcan KALAYCI tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.


Uygulama ve Güncelleme : www.elitnet.com.tr